Ansatte

Elvebarna

Pinar Kûreci

Stilling: Assistent

Vibeke Sørby

Stilling: Assistent

Tanja Olander

Stilling: Pedagogisk leder

Marthe Gustavsen

Stilling: Pedagogisk leder
902 25 579
marthe@skaubo.no

Jobber 100% på Elvebarna

Roar Bendiksen

Stilling: Pedagogisk leder
970 05 740
roar@skaubo.no

Spiraltrollene

Justyna Anna Rytel

Stilling: Assistent

Venus Aziz

Stilling: Assistent

Jobber 100 % på Elvebarna

Anne Kjeldsen

Stilling: Pedagogisk leder
928 05 672
anne@skaubo.no

Anne er pedagogisk leder for "Ole Brumm" og "Nasse Nøff"

Strandbarna

Yasmen Jalob

Stilling: Assistent

Martin Bratberg

Stilling: Assistent

Fjorentina Zeqiraj

Stilling: Pedagogisk leder

Andre ansatte

Anette jjj

Stilling: Annet
anette@skaubo.no

Eva Elverum

Stilling: Annet
45249118
eva@skaubo.no

Anine Eitrem

Stilling: Daglig leder
45616540
anine@skaubo.no

Eli Gjøen

Stilling: Eier